В Острозькій академії розпочався курс «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки»

У межах проєкту Жана Моне «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» в Національному університеті «Острозька академія» 1 травня розпочався курс «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки».

Вступні лекції на тему «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки», а також «Сучасні дослідження гібридних конфліктів: досвід ЄС для України» провів доктор філософських наук, професор, проректор із науково-педагогічної роботи НаУОА Дмитро Шевчук.

Під час лекцій спікер розповів про поняття й приклади гібридних загроз, передумови їхнього виникнення, а також моделі, теорії, концепції гібридних війн.

Координаторка проєкту, кандидатка наук з державного управління, старша викладачка кафедри журналістики та PR-менеджменту Олена Шершньова зауважила:

«Курс «Гібридні конфлікти як загроза системам безпеки» беззаперечно є важливим для здобувачів вищої освіти. Ми живемо в динамічному світі, де варто чітко і швидко вирізняти й відрізняти інформацію, яка є навколо нас. У межах курсу можна буде дізнатись про історію та сучасні дослідження гібридних конфліктів, а також досвід ЄС у побудові системи протидії гібридним загрозам. Усе це буде корисним як для розуміння поточних реалій в Україні, так і для майбутнього».

Авторка:

Соломія Костенкова

Джерело:

Довідково:

Проєкт «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» (101084973 — EURoCoRP — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH)», що реалізується Національним університетом «Острозька академія» і співфінансується Європейський Союзом, має на меті популяризувати цінності громадянського суспільства ЄС у процесі розв’язання конфліктів та підвищити обізнаність щодо сучасних конфліктів гібридного типу.