АНОНС: XVІІ Міжнародна наукова конференція «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур» (24-25 травня 2024)

Національний університет «Острозька академія»

за співфінансування Європейського Союзу

XVІІ Міжнародна наукова конференція

«Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур»

м. Острог, 24-25 травня 2024 р.

Національний університет «Острозька академія» проводить XVІІ Міжнародну наукову конференцію «Проблеми культурної ідентичності в ситуації сучасного діалогу культур» в межах проєкту напряму Жана Монне – Модуль Жана Моне «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» (101084973 – EURoCoRP – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH), що має на меті популяризування цінностей громадянського суспільства ЄС у процесі розв’язання конфліктів та підвищення обізнаності щодо сучасних конфліктів гібридного типу.

Довідково: https://eurocorp.oa.edu.ua/

До участі запрошуються дослідники, викладачі, молоді вчені, студенти, представники професійних спільнот та громадянського суспільства.

Для участі в конференції заповніть, будь ласка, гугл форму (https://forms.gle/urWtD6uvJrshwKMm7) до 15.05.2024 р. включно.

Основні напрями роботи конференції:

1. Ідентичність та громадянське суспільство.
  2. Модерні та постмодерні пошуки ідентичності: досвід ЄС.
  3. Проблема співвідношення глобальних і локальних ідентичностей.
  4. Протиборство ідентичностей в сучасному суспільстві: політичних, національних, культурних, релігійних та ін.
  5. Стійкість ідентичностей в умовах гібридних конфліктів.
  6. Ідентичності української культури.
  7. Філософська ревізія культурної ідентичності.

Форма роботи комбінована: онлайн і офлайн.

Мова конференції – англійська, українська, польська.

За результатами планується видання матеріалів конференції.

Вимоги до оформлення матеріалів:

• обсяг тексту статті – не менше 5 стор.;
  • матеріал оформлювати у форматі MS Word, розмір сторінки А4 (усі поля – 2 см), міжрядковий інтервал –1,5; шрифт Times New Roman, кегль – 14;
  • абзацний відступ ставити автоматично 1,25 см. (Увага: не дозволено створювати абзаци за допомогою пробілів чи клавіші Tab);
  • текст вирівнювати по ширині;
  • покликання посторінкові;
  • на першій сторінці у верхньому правому кутку розташовується ім’я та прізвище автора; далі – великими літерами назва статті (вирівнювання по центру); з наступного рядка – анотації та ключові слова українською та англійською мовами (приблизно 5-7 рядків). На початку анотації англійською мовою подати переклад прізвища й ініціалів автора та назви статті;
  • список літератури та references оформити згідно з чинними вимогами ДСТУ 8302:2015 України.

Відповідальність за якість, зміст та академічну доброчесність публікації несе автор.

Участь у конференції та друк матеріалів конференції безкоштовні. З питань організації конференції звертайтесь eurocorp@oa.edu.ua або за телефоном +380961235950 – Катерина Якуніна, доцентка кафедри філософії та культурного менеджменту Національного університету “Острозька академія”.