Докторка політичних наук, професорка, завідувачка кафедри міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія», учасниця проєкту EURoCoPR Тетяна Сидорук поділилась своїм експертним поглядом у матеріалі «Ризики довгої війни для України» для NewVoice.
Ризики довгої війни для України
Чи стане 2023 рік вирішальним — залежатиме від рішучості партнерів
Майже через рік після вторгнення в Україну Путін не зміг досягти жодної зі своїх головних цілей. Він не «денацифікував» Україну, не «демілітаризував» її, не зупинив розширення НАТО. Натомість завдяки власному досвіду, вражаючій західній військовій і розвідувальній допомозі та ворожим помилкам українська армія відтіснила загарбників на півночі та північному-сході країни і до кінця 2022 року звільнила понад половину території, раніше захопленої окупантами.
Далі читати тут: https://nv.ua/ukr/opinion/koli-zakinchitsya-viyna-chomu-zahid-povilno-daye-zbroyu-ostanni-novini-50302384.html
Довідково:
Проєкт «Громадянське суспільство у процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» (101084973 — EURoCoRP — ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH) реалізується Національний університетом «Острозька академія» за співфінансування Європейського Союзу та має на меті популяризувати цінності громадянського суспільства ЄС у процесі розв’язання конфліктів та підвищити обізнаність щодо сучасних конфліктів гібридного типу.