У 2022 році Національний університет «Острозька академія» виграв три проєкти в межах активностей Жана Моне програми Erasmus+.

Серед проєктів-переможців з України:

• Civil society in conflict resolution process: the EU experience for Ukraine (Шершньова О.В. – автор, виконавці: Якуніна К.І., Іщук С.І., Сидорук Т.В., Шевчук Д.М.)
  • Human rights in the EU (Балацька О.Р. – автор, виконавці: Лотиш Т.В., Лебедюк В.М.)
  • Self-Regulated Studies of Hybrid Threats and European Security (Балашов Е.М. – автор, виконавці: Романов М.С., Жовтенко Т.Г.).

Довідково:

Активності Жана Моне відкривають можливості у сфері вищої освіти та в інших сферах освіти та навчання, а також сприяють поширенню знань з питань інтеграції до Європейського Союзу. Підтримуються такі дії:

• Дії Жана Моне у сфері вищої освіти
  • Діяльність Жана Моне в інших сферах освіти та навчання
  • Обговорення політики Жана Моне (вища освіта та інші галузі освіти та професійної підготовки)