Інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти в Україні: обмін досвідом»

5 жовтня 2022 року в рамках проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) за підтримки програми ЄС Еразмус+ напряму Жан Моне відбувся інтерактивний захід «Поширення кращих практик викладання європейських студій та створення міждисциплінарних програм у закладах вищої освіти в Україні: обмін досвідом».

Захід організований спільно Навчально-науковим Центром «Європейські студії для технічних університетів» Національного університету «Львівська політехніка» і Центром європейських досліджень Національного університету «Острозька академія».

Під час теоретичної панелі-дискусії досвідом викладання європейських студій ділилися:

• керівниця Центру європейських досліджень Національного університету «Острозька академія» Тетяна Сидорук («Центр європейських досліджень у Національному університеті «Острозька академія»: кращі практики розвитку європейських студій»)
  • провідний фахівець Проєктного офісу Національного університету «Львівська політехніка» Олена Лукачук (Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка»: кращі практики в імплементації наукових пропозицій від ЄС)
  • керівниця проєкту «Громадянське суспільство в процесі вирішення конфліктів: досвід ЄС для України» (EURoCoRP) Національного університету «Острозька академія» Олена Шершньова (Особливості реалізації міждисциплінарних проєктів європейських студій (на прикладі досвіду EURoCoRP та EuroVIS).

Текст: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0guNfZ8Uvk8Z88frEg2Muns3Ritmwk9HuXdiR9PEL36ebqgAdXWJFjxpgu18F7rdol&id=100083517677790

Фото: https://www.facebook.com/photo/?fbid=131857626274826&set=pcb.131857962941459